PWiK w Bolesławcu Sp. z o.o.

Menu

Menu dodatkowe

Tytuł strony: Sieć kanalizacyjna - Bolesławiec

Menu dodatkowe


SYSTEM KANALIZACYJNY KOZŁÓW, STARA OLESZNA TRZEBIEN, TRZEBIEŃ MAŁY, PARKOSZÓW
(Rok budowy 2003)

 

Od września 2017 roku w związku z zakończeniem inwestycji polegającej na budowie sieci kanalizacji tłocznej Trzebień – Golnice - Dąbrowa Bolesławiecka, ścieki z miejscowości Trzebień, Kozłów, Stara Oleszna, Parkoszów i Trzebień Mały odprowadzane są do oczyszczalni w Bolesławcu.

Kanalizacja w miejscowości Trzebień Mały jest oparta na grawitacyjno-ciśnieniowym układzie sieci. Ze względu na ukształtowanie wsi wykonano przepompownię sieciową.

Kanalizacja w miejscowości Trzebień jest oparta na grawitacyjno-ciśnieniowym układzie sieci. Ze względu na ukształtowanie wsi wykonano cztery przepompownie ścieków. Kanalizacja została wykonana jako siedem kanałów głównych i 21 kanałów bocznych.

Kanalizacja w miejscowości Parkoszów jest oparta na grawitacyjno-ciśnieniowym układzie sieci. Ze względu na ukształtowanie wsi wykonano przepompownię sieciową, która przetłacza rurociągiem tranzytowym ścieki sanitarne z miejscowości Parkoszów do kanalizacji we wsi Trzebień. Do tego rurociągu włączono również rurociąg tłoczny odprowadzający ścieki z Trzebienia Małego.

Kanalizacja w miejscowości Stara Oleszna jest oparta na grawitacyjno-ciśnieniowym układzie sieci. Ze względu na ukształtowanie wsi wykonano cztery przepompownie ścieków.  Do przepompowni dopływają również ścieki z miejscowości Kozłów i dalej są tłoczone do rurociągu doprowadzającego ścieki do oczyszczalni w Trzebieniu.

Kanalizacja w miejscowości Kozłów jest oparta na grawitacyjno-ciśnieniowym układzie sieci. Ze względu na ukształtowanie wsi wykonano przepompownię sieciową, która przetłacza rurociągiem tranzytowym ścieki socjalno-bytowe z miejscowości do kanalizacji w miejscowości Stara Oleszna.

« wstecz

Kontakt

Bolesławiec ul. Łasicka 17/ tel. +75 734 10 10 / fax +75 640 19 11 / e-mail: sekretariat@pwik.boleslawiec.pl

Pogotowie Wodociągowe - tel. 994

ikonkaBiuro Obsługi Klienta

Bolesławiec Al. Wojska Polskiego 6/1A (dawny hotel robotniczy) czynne pn - pt 7:00 - 16:00,  tel. 75 734 10 00, 75 734 10 01

Lwówek Śl. ul. Krótka 1 czynne pn - pt 8:00 - 16:00 tel. 75 612 10 08. 75 612 10 67

e-mail: no@pwik.boleslawiec.pl

Kasa Przedsiębiorstwa

Bolesławiec czynna pn - pt w godzinach 07:15 do 14:45

Lwówek Śląski czynna pn - pt w godzinach 08:30 do 15:45

 

Mapa lokalizacyjna

Strona w konstrukcji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.